Адреса зоопарку

Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 9
Телефон +38 (0432) 539 389

Час роботи: з 09:00 до 19:00

https://www.facebook.com/vinnitsaoblagrolis/

 

Як дістатися до зоопарку?

Є кілька варіантів, як доїхати до зоопарку  у м. Вінниця:

Перший варіант як дістатися до зоопарку можна тролейбусом, в залежності від місця знаходження. Вибирайте кінцевий маршрут "ВПЗ" або "Меморіал визволення" і відповідний час поїздки. Розклад тролейбусів можна глянути на сайті вінницького ДЕПО.

Другий варіант: міська маршрутка, на якій написано "Київська" або "ВПЗ" (кінцева зупинка). Якщо Ви доїхали до зупинки "Меморіал Визволення", потрібно пройтися спокійним кроком хвилин 7-10.

Третій варіант - викликати таксі. 

Четвертий - поїхати на своєму автомобілі, проклавши маршрут на карті.

Заснований Подільський зоопарк у 2005 році, були збудовані вольєри для тварин, які надали Вінничині звіринці інших міст. Головною метою тоді стало – це відтворення тих видів тварин, яких поменшало в нашому краї, а також зберегти ті види, які занесені до Червоної книги.

У нас є спеціальні вольєри, які облаштовані для того, щоб тварини могли без проблем мешкати і в зимній період, також є великий вольєр для птахів з макетами веж, а для плаваючих - басейн. В майбутньому керівництво планує облаштувати також велике медвеже містечко. 

Вінницький зоопарк постійно поповнює ряди своїх мешканців новими видами тварин, так нещодавно з’явились американські бізони, дикі свині, гімалайські ведмеді, європейські зубри, олені та інші.

Станом на 2017 рік Подільський зоопарк налічує 111 голів тварин, та 105 голів птахів. Загалом – більш ніж 60 видів. Ми піклуємся про наших тварин, вони перебувають під постійним ветеринарним наглядом (ветеринарний лікар – директор зоопарку Євген Ткачик).

Для дітей-сиріт та дітей бійців, які загинули в АТО – є можливість безкоштовно відвідати зоопарк (потрібно при собі мати відповідні документи).

Для навчальних та дошкільних закладів ми пропонуємо місце для проведення заняття з природних дисциплін та познайомитись з навколишнім світом. 

Подільський зоопарк проводить навчально-виховні на культурно-освітні роботі з молоддю та школярами. На даний момент Вінницький зоопарк має великий дитячий ігровий майданчик, зелені куточки, зони відпочинку які прикрашають різноманітні скульптури.

Комунальний заклад «Подільський зоопарк» став одним із переможців конкурсного відбору проектів регіонального розвитку секторальної підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг фінансування проекту становить 11,7 млн грн. Будівництво об’єктів нової інфраструктури обіцяють завершити за 2020 рік.